Producenci

List of all manufacturers


Propiosteron PharmARC 6 amps [6x100mg/1ml]

Propiosteron PharmARC 6 amps [6x100mg/1ml]

27,00 €

30% 18,90 €

dostępność: Fotografii

Buy Propiosteron PharmARC (testosterone propionate)

Testosteron propionate jak Testosteron Testosteron i enanthate jest szeroko stosowanym sterydem przez wielu kulturystów. Główną różnicą pomiędzy testosteronem propionate i innych preparatów jest początek i czas trwania odpowiedzi.

W istocie, testosteron jest o wiele szybciej działa i jest zwolniony z wtryskiwanego stronie w ciągu 3-4 dni. Po wchłonięciu do krwi pozostaje przez 24-48 godzin. To krótszy czas działania w porównaniu do innych preparatów testosteronu powoduje także mniejsze skutki uboczne.

Nie ma zmian w jego mocy i działa zarówno jako łagodne anaboliczne i umiarkowane androgenne leku.

Powinniśmy zrozumieć, że skutki propionianu testosteronu są nieco szybciej w porównaniu do innych analogów testosteronu, ale nie przez dużo.

Większość kulturystów zobaczą wpłynąć w ciągu 3-5 tygodni po użyciu. Nie ma sterydów anabolicznych lub magiczny lek, który może pomóc w budowaniu ciała w czasie krótszym niż 3-4 tygodni. Choć dealerów tego leku mieć duże zamieszanie o tym, nie należy zapominać, że działania niepożądane wszystkich analogi testosteronu może się pojawić, jeśli używana przez dłuższy czas. Zaleca się, aby nie użyć żadnego produktu testosteronu więcej niż 4-6 tygodni w czasie.

 

Farmakologia

Testosteron jest odpowiedzialny za normalny wzrost i rozwój męskich narządów płciowych i do utrzymania drugorzędnych cech płciowych. Lek może wpływać na wzrost prostaty, jąder, pęcherzyków nasiennych, penisa i moszny, a także jest ważna dla wzrostu ciała. Mimo, że testosteron jest hormonem androgenne, to jednak posiadają właściwości anaboliczne. Jego stosowanie okazało się wspierać syntezę białka i dodatni bilans azotowy w obecności bogatej diety niskokalorycznej.

Testosteron ma również zdolność do wywoływania łagodnego zwiększenia produkcji krwinek czerwonych przez stymulowanie syntezy EPO z nerki. Powoduje to wzrost czerwonych krwinek, a tym samym wzrost zdolność przenoszenia tlenu.

Kiedy testosteron jest brane przez dłuższy czas, to hamuje wydzielanie gonadotropin z przysadki mózgowej poprzez negatywne sprzężenie zwrotne. W dużych dawkach, może nawet hamować spermatogenezę.

 

Dawka

Testosteron propionate jest wydana znacznie szybciej po wstrzyknięciu domięśniowym i pozostaje w organizmie do 48-72 godzin. Można to wykryć w moczu za dużo dłuższy okres. Sformułowanie jest jak estryfikowane przygotowanie testosteronu, który jest przeznaczona wyłącznie do podawania domięśniowego zastrzyku. Estryfikacji testosteronu zwiększa czas działania testosteronu. Preparat jest w postaci bezbarwnego do łagodnego żółtej zawiesiny oleju sezamowego. Jest wielu sportowców, którzy skarżą się, że zastrzyk propionianu testosteronu w obszarze pośladków jest bolesne. Ten ból może być spowodowany wtryskiem dużych ilości leku lub rozwoju ropnia. Najlepiej jest korzystać z małej objętości leku do wstrzykiwań i obrócić się do serwisu, aby zapobiec tworzeniu ropień.
 
Zalecana dawka testosteronu propionate dla kulturystów początkujących jest około 50 mg / dobę. Są inni, którzy rozpoczynać od 50-100mg / dzień. A przecież są inni, którzy łączą w sobie różne preparaty testosteronu w koktajlu. Czas trwania leczenia testosteronem należy ograniczyć do 4-6 tygodni, aby umożliwić podwzgórze-przysadka i jądra do odzyskania.
 
Podczas fazy wypłukiwania leku, wielu sportowców brać Nolvadex (tamoksyfen), aby zapobiec estrogenowych skutków ubocznych testosteronu.

 

Wskazania

Testosteron propionate jest stosowane w niektórych krajach europejskich do leczenia zaburzeń, gdzie testosteron jest zarówno niedobór lub brak. Warunki te obejmują:

pierwotnego hipogonadyzmu, gdy jądra został ranny i nie dokona testosteronu
Hipogonadyzm z powodu uszkodzenia przysadki mózgowej do uwalniania gonadotropin.
opóźnionego dojrzewania
zwiększenie masy ciała w cachetic hospitalizowanych indywidualnych
W większości przypadków z niedoborem testosteronu, konieczne jest leczenie preparatem przez dłuższy czas, aż do wtórnego seksualne charakterystyczne zostały opracowane i wzrostu jest odpowiednia.

 

Czas trwania

Traktowania wszystkich osób z propionianu testosteronu zależy od wieku, płci, diagnozy i odpowiedzi na leczenie i wystąpienia działań niepożądanych. Testosteron propionate należy zawsze wstrzykiwać w mięśnie pośladków, a nie tylko pod skórą. Miejsce wstrzyknięcia należy zmieniać, aby zapobiec tworzeniu ropień. Innym rozwiązaniem jest wstrzyknięcie leku na zewnątrz uda. Lek nie powinien być podawany dożylnie.
 
Dawki propionianu testosteronu nie powinna przekraczać więcej niż 100-400 mg na miesiąc z powodu wystąpienia działań niepożądanych. Lek należy zawsze sprawdzić przed wstrzyknięciem. Zwykle jest to bezbarwny-żółty zawieszenia, które jest jasne. Jakichkolwiek cząstek stałych lub zbicie oznacza, że ​​produkt jest wygasł lub nieaktywne. Czas trwania leczenia waha się od 1-2 miesięcy.
 
Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

 

Kulturyści

Wielu kulturystów stosuje propionian testosteronu w okresie poza sezonem. Lek pozostaje w organizmie przez długi czas i zaleca się nie używać go podczas aktywnej sezonu sportowego. Lek na pewno ma właściwości anaboliczne i androgenne. Jednak działanie leku nie są natychmiastowe i może potrwać co najmniej 3-4 tygodni, aby stać się widoczne. Wielu kulturystów, również korzystać z innych hormonów anabolicznych, takich jak GH / tyroksyny, w połączeniu. Ponieważ testosteron jest konwertowany do estrogenów w tkance tłuszczowej, wielu kulturystów rozwijać powiększenie piersi i zatrzymywania wody. Dawka stosowana w celu zwiększenia masy mięśniowej i siły jest około 25 - 400 mg / tydzień. Jednak w wyższych dawkach lek ma silne skutki uboczne i zalecane jest, aby wszystkie początkujących zacząć od małej dawki.
 
Wzrost masy białka jest stopniowe, ale nie występuje. Ponieważ sterydów także stymuluje produkcję czerwonych krwinek, wielu kulturystów również zauważyć, że mają większe możliwości wykonywania w warunkach intensywnego wysiłku fizycznego.
 
Testosteron propionate jest preferowany przez większość kulturystów, ale nie jest łatwo dostępna. Lek został złożony wniosek do promowania dobrego stanu zdrowia, wzrost sprawności fizycznej i prowadzi do dodatniego bilansu azotowego. Istnieją doniesienia, że ​​również wybiórczo zmniejsza tłuszcz i zwiększa masę mięśni. Czasami retencji wody może być bardzo dramatyczne i niektóre osoby biorą pigułki moczopędne, aby ją usunąć.
 
Aby zapobiec powiększenie piersi, propionian testosteronu jest cyklicznie z narkotyków, takich jak Arimidex i tamoksyfenu. Większość osób się testosteronu przez 4-6 tygodni, a następnie zatrzymać się na kilka tygodni. W tym wypłukać fazy, można stosować Arimidex.


Kobiety

Wszystkie analogi testosteronu może spowodować virilizing efekty, gdy okres użytkowania jest dłuższy. W kobiety, te znaki virilizing może być pogłębienie głosu, wzrost nadmierne owłosienie, nieregularne cykle miesiączkowe, zaburzenia nastroju i powiększenie łechtaczki. Zaleca się, aby przy pierwszych oznakach objawów virilizing leku należy przerwać. Powodem tego jest to, że niektóre znaki virilizing nie mogą być odwracalne, nawet po odstawieniu sterydów.

 

Skutki uboczne

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, propionian testosteronu ma niewiele skutków ubocznych. Te działania niepożądane są zwykle łagodne i dobrze tolerowane. Większość osób widzę pewne skutki uboczne po 2-4 miesiącach leczenia. Najczęstsze działania niepożądane to:
 
nieregularne cykle miesiączkowe
efekty virilizing
obniżenie głosu
łechtaczki rozszerzenia
ginekomastii
bolesne erekcje prącia
wypadanie włosów, trądzik skóry tłustej
retencji wody w organizmie
nudności, wymioty, żółtaczka
raka wątroby (rzadko)
zaburzeń psychicznych, depresji, bólów głowy, niepokój,
zwiększenie stężenia cholesterolu w surowicy
Podczas gdy większość z tych skutków ubocznych jest odwracalna, powiększenie piersi i niektóre efekty virilizing nie są. Jednoczesne stosowanie estrogenów, aby zmniejszyć skutki uboczne wirylizacji nie zawsze jest pomocne.

 

Ostrzeżenia

Lek należy stosować bardzo ostrożnie u osób z:
 
raka piersi i hiperkalcemii
zaburzenia czynności wątroby
raka prostaty
problemy z sercem
Istnieją pojedyncze doniesienia o osobach rozwijających się suchy kaszel, trudności z oddychaniem po wstrzyknięciu z propionianu testosteronu. Było to związane z przygotowaniem na bazie oleju lub zanieczyszczeń w preparacie.
 
Wszystkie osoby, którzy używają testosteronu powinny mieć enzymów wątrobowych i hematokrytu krwi regularnie sprawdzane w celu zapewnienia, że ​​są one w granicach normy.

 

Prawny

Testosteron propionate jest sklasyfikowany jako klasa 3 leków pod kontrolą działania substancji. W USA nie jest dostępny w USA.

 

Wykrywanie

Testosteron propionate nie pozostają w organizmie przez jakiś czas. Aktualny techniki badania mogą zidentyfikować testosteronu i jego metabolitów w moczu, co najmniej 3-4 tygodni po narkotyki został zatrzymany. To rzeczywiście, badania przesiewowe nawet wyszedł poza badanie moczu. Jeśli nadmierne używanie testosteronu podejrzewa, można wykryć nawet śladowe ilości testosteronu we włosach 2-4 miesiące po tym jak lek został zatrzymany.
 
Trzeba jednak wiedzieć, że testy dziś Testosteron propionate nie jest doskonały. Około 50% osób, które biorą zmartwieniem są tracone na podstawie testosteronu / epitestosteronu wskaźników.

 

Koszt

Prawnych Testosteron propionate jest dość trudne do zdobycia off. Większość kulturystów uzyskać ich testosteronu z czarnym rynku. Generic preparatów testosteronu produkowane w Europie i Meksyku są powszechnie dostępne. Lek nie jest tani i fiolkę z 250 mg może kosztować od 10 dolarów - 40 dolarów. W ostatnich 2 lat, zwiększenie kontroli tych leków przez DEA prowadzi do pozbawionych skrupułów sprzedawców sprzedaż fałszywych lub podrobionych produktów. Więc w końcu, zawsze uważaj nabywcy.