Producenci

List of all manufacturers


Testosterone Enanthate Injection Genesis 10ml vial [250mg/1ml]

Testosterone Enanthate Injection Genesis 10ml vial [250mg/1ml]

50,00 €

25% 37,50 €

dostępność: Fotografii

Buy Testosterone Enanthate Injection Genesis (testosterone enanthate)

Testosteron jest odpowiedzialny za normalny wzrost i rozwój męskich narządów płciowych i do utrzymania drugorzędnych cech płciowych. Lek może wpływać na wzrost prostaty, jąder, pęcherzyków nasiennych, penisa i moszny, a także jest ważna dla wzrostu ciała. Mimo, że testosteron jest hormonem androgenne, to jednak posiadają właściwości anaboliczne. Jego stosowanie okazało się wspierać syntezę białka i dodatni bilans azotowy w obecności bogatej diety niskokalorycznej.

Testosteron ma również zdolność do wywoływania łagodnego zwiększenia produkcji krwinek czerwonych przez stymulowanie syntezy EPO z nerki. Powoduje to wzrost czerwonych krwinek, a tym samym wzrost zdolność przenoszenia tlenu.

Kiedy testosteron jest brane przez dłuższy czas, to hamuje wydzielanie gonadotropin z przysadki mózgowej poprzez negatywne sprzężenie zwrotne. W dużych dawkach, może nawet hamować spermatogenezę.

Testosteron ma również zdolność do wywoływania łagodnego zwiększenia produkcji krwinek czerwonych przez stymulowanie syntezy EPO z nerki. Powoduje to wzrost czerwonych krwinek, a tym samym wzrost zdolność przenoszenia tlenu.

Kiedy testosteron jest brane przez dłuższy czas, to hamuje wydzielanie gonadotropin z przysadki mózgowej poprzez negatywne sprzężenie zwrotne. W dużych dawkach, może nawet hamować spermatogenezę.

 

Dawka

Testosteron enanthate (Delatestryl) jest powoli uwalniana po wstrzyknięciu domięśniowym i dlatego nie powinna być przyjmowana częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Sformułowanie jest jak estryfikowane przygotowanie testosteronu, który jest przeznaczona wyłącznie do podawania domięśniowego zastrzyku. Estryfikacji testosteronu zwiększa czas działania testosteronu. Preparat jest w postaci bezbarwnego do łagodnego żółtej zawiesiny oleju sezamowego. Do zastosowań medycznych, dawka 250-500 stosowany jest raz w miesiącu.

 

Wskazania

Delatestryl jest wskazany w leczeniu schorzeń, w których testosteronu jest albo niedostateczne lub nie istnieje. Warunki te obejmują:
 
pierwotnego hipogonadyzmu, gdy jądra został ranny i nie dokona testosteronu
Hipogonadyzm z powodu uszkodzenia przysadki mózgowej do uwalniania gonadotropin.
opóźnionego dojrzewania
W kobiety z rakiem piersi, testosteronu może pomóc zablokować działanie estrogenu i zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu. Jest to opcja, a nie chirurgiczne usunięcie jajników.
 
W większości przypadków z niedoborem testosteronu, konieczne jest leczenie preparatem przez dłuższy czas, aż do wtórnego seksualne charakterystyczne zostały opracowane i wzrostu jest odpowiednia.

 

Czas trwania

Traktowania wszystkich osób z testosteronu enanthate zależy od wieku, płci, diagnozy i odpowiedzi na leczenie i wystąpienia działań niepożądanych. Ogólnie lek jest dobrze tolerowany, gdy określone zgodnie z zaleceniami. Delatestryl należy zawsze wstrzykiwać w mięśnie pośladków, a nie tylko pod skórą. Miejsce wstrzyknięcia należy zmieniać, aby zapobiec tworzeniu ropień. Innym rozwiązaniem jest wstrzyknięcie leku na zewnątrz uda. Lek nie powinien być podawany dożylnie.
 
Dawki testosteronu enanthate nie powinna przekraczać więcej niż 1000 mg na miesiąc, ponieważ lek ma dłuższy czas. Bardzo rzadko zdarza, aby ten lek raz na dwa tygodnie. Lek należy zawsze sprawdzić przed wstrzyknięciem. Zwykle jest to bezbarwny-żółty zawieszenia, które jest jasne. Jakichkolwiek cząstek stałych lub zbicie oznacza, że ​​produkt jest wygasł lub nieaktywne. Czas trwania leczenia waha się od 4-6 miesięcy.
 
Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

 

Kulturyści

Wielu kulturystów stosuje Delatestryl podczas poza sezonem. Lek pozostaje w organizmie przez długi czas i zaleca się nie używać go podczas aktywnej sezonu sportowego. Lek na pewno ma właściwości anaboliczne i androgenne. Jednak działanie leku nie są natychmiastowe i może potrwać co najmniej 3-4 tygodni, aby stać się widoczne. Wielu kulturystów, również korzystać z innych hormonów anabolicznych, takich jak GH / tyroksyny, w połączeniu.

Ponieważ testosteron jest konwertowany do estrogenów w tkance tłuszczowej, wielu kulturystów rozwijać powiększenie piersi i zatrzymywania wody. Dawka stosowana w celu zwiększenia masy mięśniowej i siły jest około 250-1000 mg / tydzień. Jednak w wyższych dawkach lek ma silne skutki uboczne i zalecane jest, aby wszystkie początkujących zacząć od małej dawki.

Wzrost masy białka jest stopniowe, ale nie występuje. Ponieważ sterydów także stymuluje produkcję czerwonych krwinek, wielu kulturystów również zauważyć, że mają większe możliwości wykonywania w warunkach intensywnego wysiłku fizycznego. Testosteron enanthate jest preferowany przez większość kulturystów, ponieważ jest łatwo dostępny i ma wiele korzyści. Promuje zdrowie, wzrost sprawności fizycznej i prowadzi do dodatniego bilansu azotowego. Istnieją doniesienia, że ​​również wybiórczo zmniejsza tłuszcz i zwiększa masę mięśni. Ostatnie badania ze świata sportu agencji wskazują, że ten lek może zwiększyć wydajność, wzrost masy mięśniowej i nadal nie być wykrywane w moczu w ciągu pierwszych kilku tygodni. Nawet wtedy, gdy działanie anaboliczne nie są oczywiste, większość osób nie zauważyć wzrost siły. Czasami retencji wody może być bardzo dramatyczne i niektóre osoby biorą pigułki moczopędne, aby ją usunąć. Aby zapobiec powiększenie piersi, testosteronu enanthate jest cyklicznie z narkotyków, takich jak Arimidex i tamoksyfenu. Większość osób się testosteronu przez 4-6 tygodni, a następnie zatrzymać się na kilka tygodni. W tym wypłukać fazy, można stosować Arimidex.

 

Kobiety

Wszystkie analogi testosteronu może spowodować virilizing efekty, gdy okres użytkowania jest dłuższy. W kobiety, te znaki virilizing może być pogłębienie głosu, wzrost nadmierne owłosienie, nieregularne cykle miesiączkowe, zaburzenia nastroju i powiększenie łechtaczki. Zaleca się, aby przy pierwszych oznakach objawów virilizing leku należy przerwać. Powodem tego jest to, że niektóre znaki virilizing nie mogą być odwracalne, nawet po odstawieniu sterydów.

 

Skutki uboczne

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, Testosteron enanthate ma niewiele skutków ubocznych. Te działania niepożądane są zwykle łagodne i dobrze tolerowane. Większość osób widzę pewne skutki uboczne po 3-4 miesiącach leczenia. Najczęstsze działania niepożądane to:
nieregularne cykle miesiączkowe
efekty virilizing
obniżenie głosu
łechtaczki rozszerzenia
ginekomastii
bolesne erekcje prącia
wypadanie włosów, trądzik skóry tłustej
retencji wody w organizmie
nudności, wymioty, żółtaczka
raka wątroby (rzadko)
zaburzeń psychicznych, depresji, bólów głowy, niepokój,
zwiększenie stężenia cholesterolu w surowicy
Podczas gdy większość z tych skutków ubocznych jest odwracalna, powiększenie piersi i niektóre efekty virilizing nie są. Jednoczesne stosowanie estrogenów, aby zmniejszyć skutki uboczne wirylizacji nie zawsze jest pomocne.
U dzieci stosowanie testosteronu musi być ściśle monitorowane. Może to przyspieszyć dojrzewanie tkanki kostnej, ale nie zwiększa wyrównawcze liniowy wzrost - co powoduje zaburzenia zniekształcenia ciała w anatomii-esp. szczęki i twarzy.


Ostrzeżenia

Lek należy stosować bardzo ostrożnie u osób z:
 
raka piersi i hiperkalcemii
zaburzenia czynności wątroby
raka prostaty
problemy z sercem
 
Istnieją pojedyncze doniesienia o osobach rozwijających się suchy kaszel, trudności z oddychaniem po zastrzyku z testosteronu enanthate. Było to związane z przygotowaniem na bazie oleju lub zanieczyszczeń w preparacie.
 
Wszystkie osoby, którzy używają testosteronu powinny mieć enzymów wątrobowych i hematokrytu krwi regularnie sprawdzane w celu zapewnienia, że ​​są one w granicach normy.

 

Prawny

Delatestryl jest sklasyfikowany jako klasa 3 leków pod kontrolą działania substancji. W USA, jest dostępny tylko z zaleceniem lekarza.

Wykrywanie

Testosteron enanthate ma bardzo długi okres półtrwania w organizmie. Z tego powodu jest również wykrywane w moczu długo po jego umorzeniu. Aktualny techniki badania mogą zidentyfikować testosteronu i jego metabolitów w moczu, co najmniej 3-4 tygodni po narkotyki został zatrzymany. To rzeczywiście, badania nawet wyszedł poza badanie moczu. Jeśli nadmierne używanie testosteronu podejrzewa, można wykryć nawet śladowe ilości testosteronu we włosach 2-4 miesiące po tym jak lek został zatrzymany.
 
Trzeba jednak wiedzieć, że testy dziś enanthate testosteronu nie jest doskonały. Około 50% osób, które biorą zmartwieniem są tracone na podstawie testosteronu / epitestosteronu wskaźników.

 

Koszt

Prawnych testosteronu enanthate jest dość trudne do zdobycia off. Większość kulturystów uzyskać ich testosteronu z czarnym rynku. Generic preparatów testosteronu produkowane w Europie i Meksyku są powszechnie dostępne. Lek nie jest tani i fiolkę z 250 mg może kosztować od 10 dolarów - 20 dolarów. W ostatnich 2 lat, zwiększenie kontroli tych leków przez DEA prowadzi do pozbawionych skrupułów sprzedawców sprzedaż fałszywych lub podrobionych produktów. Więc w końcu, zawsze uważaj nabywcy.