Producenci

List of all manufacturers


Tamoxigen Citrate Calvin Scott 100 tabs [10mg/tab]

Tamoxigen Citrate Calvin Scott 100 tabs [10mg/tab]

29,00 €

15% 24,65 €

dostępność: Fotografii

Buy Tamoxigen Citrate Calvin Scott (tamoxifen, nolvadex)

Nolvadex jest niesteroidowych lek, który miał doskonałe właściwości anty estrogen. Wiążąc się z receptorami estrogenu, blokuje działanie estrogenów. Został on wskazany w leczeniu niektórych typów raka piersi u kobiet i mężczyzn. Jest również stosowany w celu zapobiegania raka piersi u kobiet, u których rak przewodowy in situ (nieprawidłowych komórek w przewodach piersi) i są na wysokie ryzyko zachorowania na raka piersi. Nolvadex jest także badana w leczeniu innych typów raka piersi. Jest również nazywany tamoksyfenu lub cytrynian tamoksyfenu.

 

Wskazania

Nolvadex jest stosowany w leczeniu przerzutowego raka piersi u kobiet i mężczyzn. Jest również stosowany w leczeniu kobiet przed menopauzą z przerzutami raka piersi. Zamiast operacji (usunięcie jajników) lub promieniowania, Nolvadex jest korzystne. Pacjenci, którzy receptora estrogenowego guzach największe korzyści z leczenia Nolvadex. Nolvadex jest również wskazany w leczeniu uzupełniającym raka piersi u kobiet po zabiegu.

 

Dawka

Nolvadex jest dostępny w postaci pigułki 10/20 mg. Jest on również dostępny w postaci 10 mg roztwór. Zalecana dawka preparatu Nolvadex 20 mg na dobę. Jest przyjmowany doustnie i łatwo przyswajalne. Pigułka może być przyjmowany z jedzeniem lub bez.
 
Dawka Nolvadex u osób z rakiem piersi wynosi 20-40 mg / dobę. Dawkach większych niż 20 mg dziennie powinny być dzielone w do 1-3 dawkach. Większość kulturystów zacząć od 20 mg / dobę, a niektóre nawet do 30 mg / dobę. Lek nie jest zalecany do leczenia ponad 5 lat

 

Kulturyści

Nolvadex jako taki nie ma bezpośredniego anaboliczne i androgenne. Wszystkie jej skutki są wtórne do blokowania receptorów estrogenowych. Nolvadex jest znany, blokując receptory estrogenowe w organizmie. Kiedy blokuje receptory estrogenu na podwzgórze, zmysły mózg, że ciało jest brak tego hormonu. Powoduje to gwałtowny wzrost gonadotropin (LH i FSH), który zwiększa syntezę hormonów płciowych. Lek okazał się zwiększają syntezę testosteronu.

Wzrost testosteronu następnie stanowi anaboliczne i androgenne skutki Nolvadex.
 
Większość kulturystów brać Nolvadex po zejściu steryd anaboliczny. Ponieważ większość sterydów anabolicznych hamować produkcję testosteronu, Nolvadex mogą być dodawane w trakcie cyklu wymywanie. Podczas gdy niektórzy kulturyści wolą Nolvadex, inni wolą Arimidex. Wpływ obu leków jest podobna. Ponieważ Nolvadex blokuje aktywność estrogenów, większość kulturystów dodać go do ich schematu, aby zapobiec ginekomastii.
 
Nie jest minimalny przyrost masy ciała z Nolvadex sam. W celu utrzymania wzrostu masy ciała spowodowane przez inne sterydy anaboliczne, Nolvadex jest korzystne. Wykorzystywane w cyklu wymywanie, lek może utrzymać przyrost masy ciała, a także pozwala jądra do odzyskania.

 

Kobiety

Nolvadex jest rutynowo przepisywane dla kobiet z przerzutowym rakiem piersi. Wszystkie kobiety, które biorą ten lek, czy jest to prawnie nakazane lub w celu kulturystyki powinny być przestrzegane przez lekarza.

Działania niepożądane dotyczą kobiet są następujące:
krwawienie z pochwy
nowych guzków piersi
podbrzusza pełni
ból w okolicach miednicy
obrzęk nóg
nagle lub stopniowo duszność
zaburzenia widzenia
nieregularne cykle miesiączkowe

Konieczne jest, aby wszystkie kobiety, które biorą nolvadex mają swoje piersi regularnie sprawdzane przez pracowników służby zdrowia. Choć szanse na jakiekolwiek komplikacje są rzadkie, lepiej jest dmuchać na zimne. Kobieta kulturysta powinien pamiętać, że pigułki antykoncepcyjne nie będzie działać w obecności Nolvadex.

 

Ogólnie skutki uboczne

Nolvadex jest bardzo bezpieczny lek, tysiące kobiet leczonych z nim, a mniej niż 1-3% rozwijać żadnych istotnych skutków ubocznych. Bardzo niewiele kobiet miało przerwać leku z powodu działań niepożądanych. Najczęstsze działania niepożądane w obu mężczyzn i kobiet są:
uderzenia gorąca
obrzęk nóg
utrata smaku do żywności
swędzenie w genitalia
depresja
zmęczony, zawroty głowy
ból głowy
wypadanie włosów
suchość pochwy
nudności, wymioty
ból kości
kaszel
skurcze brzucha
utrata apetytu

Większość z tych działań niepożądanych rozwiązać, gdy lek jest zatrzymany.

 

Ostrzeżenia

Nolvadex może powodować hiperkalcemii w patentach z rakiem piersi w ciągu kilku tygodni po rozpoczęciu narkotyków. Istnieją także doniesienia o raka macicy wywołane z Nolvadex
 
Nolvadex również mogą powodować zakrzepy, które mogą embolize do płuc. Inne rzadkie powikłania obejmowały raka wątroby i zaburzenia widzenia.

 

Przedawkowanie

Nolvadex jest bardzo bezpieczny lek i nie ma przypadków na dawki zostały zgłoszone. Jeśli wiele tabletek, są podejmowane, efekty nie pojawiają się co najmniej 4-6 dni. Można opracować drżenie, niepewny chód, zawroty głowy lub zaburzenia rytmu serca. We wszystkich przypadkach leczenia wspomagającego. Brak stałych toksyczność jest postrzegana.

 

Wykrywanie

Lek jest aktywnie kątem przez wiele organizacji sportowych. Podczas gdy niektóre kobiety mogą mieć receptę na przyjmowanie leku, każdy mężczyzna, który zostanie stwierdzone, że tego leku w moczu jest automatycznie wykluczony z dalszej rywalizacji sportowej. Nolvadex i jego metabolity mogą być wykryte w moczu na co najmniej 3-4 tygodnie po podaniu ostatniej dawki.

 

Koszt

Nolvadex jest powszechnie dostępny. Lek nie jest tani, a koszt jest zmienny. Średnio każda tabletka kosztuje około 1,50 dolarów-$ 2.0. Istnieje ogólne formy Nolvadex się w Azji, które są tańsze, ale jakość i czystość tych tabletek jest wątpliwa. Jak dotąd nie wydaje się być nie podrobionych produktów Nolvadex na rynku.