Producenci

List of all manufacturers


Reduce Ordain 100 caps [15mg/cap] Exp. 08/2019

Reduce Ordain 100 caps [15mg/cap] Exp. 08/2019

117,00 €

40% 70,20 €

dostępność: Fotografii

Buy Reduce Ordain (sibutramine, meridia)

Generic Sibutramina

Tabletek Sibutramine są używane wraz z niskokalorycznej diety, aby pomóc ludziom z nadwagą schudnąć i utrzymać ją. Większość ludzi, którzy schudnąć na Sibutramine tabletki oraz dieta i ćwiczenia stracić w ciągu pierwszych sześciu miesięcy leczenia.

 

Generic Sibutramina

Sibutramina został przedstawiony przez Abbott Laboratories w ramach dwóch różnych marek: Meridia ® w USA, i Meridia ® w Europie. Kiedy firma farmaceutyczna pierwszych rynków na lek jest zwykle pod patent, który pozwala tylko firma farmaceutyczna, która opracowała lek sprzedać.Leków generycznych jest lekiem, który jest produkowany i rozprowadzany bez ochrony patentowej. Podobnie jak wszystkie leki generyczne, ogólne Sibutramine działa w ten sam sposób jak odpowiedniki markowych, ale jest znacznie tańsze.

 

Leki generyczne

Ogólnej musi zawierać takie same substancje czynne, jak oryginalnym sformułowaniu. Leki generyczne są uznawane za identyczne dawki, siła, droga podawania, bezpieczeństwo, skuteczność i przeznaczenia. W większości przypadków produkty generyczne nie są dostępne do patentu ochrony zapewnianej pierwotny twórca wygasły. Kiedy produktów generycznych staną się dostępne, konkurencji na rynku często prowadzi do znacznego obniżenia cen dla produktu oryginalnej nazwy marki i formy rodzajowe.

 

Dawkowanie: 10-20 mg / dobę