Producenci

List of all manufacturers


Oxygen Calvin Scott 100 tabs [50mg/tab]

Oxygen Calvin Scott 100 tabs [50mg/tab]

113,00 €

15% 96,05 €

dostępność: Fotografii

Buy Oxygen Calvin Scott (oxymetholone, anadrol)

Anadrol (oxymetholone) jest syntetycznym niesteroidowych leków dostępna w postaci tabletek. jest silnym ustnej anaboliczne i androgenne leku.

Anadrol jest steryd anaboliczny. Poprawia bilans azotowy, gdy w diecie jest wystarczająca ilość kalorii. Działania anadrol są podobne do testosteronu i może spowodować poważne zaburzenia w rozwoju seksualnej i fizycznej, gdy u dzieci. Dzieci, które miały ten lek rozwijać groteskowe cechy fizyczne i zazwyczaj mają zaburzeń funkcji seksualnych.

 

FARMAKOLOGIA

Anadrol, jest sprzedawany pod nazwą Oxymetholone farmaceutycznych i ma okres półtrwania ok. 8-10 godzin. Oznacza to, że pozostaje w organizmie przez 2-4 razy dłużej. Powód pozostaje w organizmie dłużej, ponieważ jego powinowactwo do tkanki tłuszczowej, gdzie zostaje zmagazynowany.

 

Analiza biochemiczna wykazały, że Anadrol mogą być wykryte w organizmie nawet do 2 miesięcy po podaniu ostatniej dawki. W związku z tym długi okres półtrwania, nie preferowanym lekiem z wyboru w wielu kulturystów jest. Większość ekspertów zaleca go jako leku poza sezonem do budowy ciała.

 

Wskazania

W medycynie klinicznej, Anadrol została wskazana w leczeniu niedokrwistości z różnych przyczyn. Najczęściej niedokrwistość leczonych Anadrol jest niedokrwistość z niedoboru żelaza, nabyte niedokrwistość aplastyczna, wrodzone niedokrwistość aplastyczna, myleofibrosis i niedokrwistości spowodowanej stosowania leków immunosupresyjnych. Anadrol nie zastępuje żelazo, transfuzji krwi, witaminy, kwas foliowy lub innych składników odżywczych jest. To jest tylko stosowane w leczeniu tych niedokrwistości po nie udało im się odpowiedzieć na wszystkie inne środki wspomagające.

Lek był również polecany w leczeniu widać tracić u pacjentów z HIV oraz u osób z ciężką osteoporozą. Jednak ze względu na większą świadomość swojego potencjału działania niepożądane, większość lekarzy nie zaleca go.

 

Dawka

Dawka Anadrol jest na podstawie masy ciała. Zarówno u dorosłych jak i dzieci jest to o 1.5-2mg/kg (50-200mg/week). Kiedy Anadrol jest podawany w leczeniu każdej z powyższych zaburzeń medycznych, odpowiedź nigdy nie jest natychmiastowe i może potrwać co najmniej 2-3 tygodni. U niektórych pacjentów nieco niższe dawki nie jest konieczne, aby utrzymać swoje korzyści w przypadku leczenia niedokrwistości aplastyczna. Anadrol jest dostępna tylko w postaci tabletek i nigdy nie podawać dożylnie.

 

Skutki uboczne

Przed użyć Anadrol jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Anadrol jest silnym sterydem i wiąże się z sporo efektów ubocznych, które obejmują:
 
żółtaczka
możliwość raka wątroby
powiększenie penisa, jeśli są przyjmowane przed okresem dojrzewania
zanik jąder i mała liczba plemników, jeśli wziąć po okresie dojrzewania
impotencja, bolesne erekcje prącia
u kobiet-łechtaczki rozszerzenia, nieregularnej menstruacji
brak snu
ginekomastia, powiększenie piersi
pogłębienie głosu
nadmierny wzrost włosów
zmęczenie ogólne
obrzęk ciała
wysokie cukry

 

Przeciwwskazania

raka prostaty
raka piersi u mężczyzn
kobiet na raka piersi
kobiety w ciąży
osób z zaburzeniami czynności wątroby
tych, którzy mają alergię na lek

 

Budowy ciała

Anadrol jest bardzo powszechnie stosowany lek wśród sportowców i kulturystów. To bardzo silny steryd anaboliczny i stosunkowo niedrogie. Lek jest łatwo zdobyć się na czarnym rynku. Większość kulturystów uzyskać ich dostaw w trybie online lub z kutego recept. Sterydów jest również szeroko przemycone z Meksyku i Tajlandii.

 

Kiedy Anadrol przyjmuje się doustnie, stopniowo zaczyna się wzrost masy ciała. Wyniki są zwykle widoczne po 3-4 tygodniach. Chociaż istnieją roszczenia w cyberprzestrzeni, że przyrost masy ciała może wystąpić w ciągu 1-2 tygodni, są całkowicie fałszywe. Lek działa powoli. Aby utrzymać przyrost masy ciała większości sportowców do podjęcia przez co najmniej 3-6 tygodni. Wielu sportowców także recyklingu leku z hormonem wzrostu i tyroksyną. Jednym z głównych skutków ubocznych Anadrol jest to, że również powoduje retencji wody. Jednak większość sportowców twierdzą, że ten nadmiar wody pomaga złagodzić stawy przed urazami.
 
Druga funkcja o Anadrol, które zostały szeroko rozpowszechnione jest to, że nie pomagają organizmowi odzyskać dużo szybciej po kontuzji.
 
Ze względu na jej silne skutki uboczne i może spowodować raka w wątrobie, jego użycie powinno być ograniczone. Wielu kulturystów recyklingu leku co kilka miesięcy, aby utrzymać większość. Anadrol jest podstawiony przez inne sterydy anaboliczne.
 
Ostatnie doniesienia wskazują, że Anadrol mogą mieć nieprzewidywalne działanie na mózg. Lek jest znany wpływ na psychikę po dłuższym okresie użytkowania. Wiele raportów spontanicznych gniew, drażliwość i przemocy odnotowano u osób, które biorą ten lek przez dłuższy czas.
 
Dawka dla budowy ciała jest empiryczne. Większość ekspertów w budowie ciała polecam rozpoczęcie od 50 mg dziennie przez 2-3 tygodni i następnie stopniowo zwiększając ją do 75 mg, jeśli brak odpowiedzi jest postrzegany. Jednak zaleca się, że nie lek przyjmować dłużej niż 6-8 tygodni w czasie. Istnieją różne marki Anadrol na rynku, takich jak tajski 50 lub Strol Raporty V. produktów podrabianych i zanieczyszczone są także wspólne.

 

Koszt

Anadrol jest stosunkowo drogie leki. 100 tabletek kosztować postaci 150 dolarów - 200 dolarów

 

Kontrola

Powszechne nadużywanie Anadrol doprowadziło do większej kontroli i ograniczenia jej stosowania i dystrybucji w Ameryce Północnej. Anadrol jest kontrolowanych substancji wymienionych w wykazach leków pod 111 ustawy Controlled Substance. To wymaga recepty lekarskiej. Każdy złapany z narkotykami w celu sprzedaży lub dystrybucji to można liczyć się ze znacznymi kar pieniężnych a nawet więzienia.

 

Wykrywanie

Lek jest obecnie zakazane przez wszystkich organizacjach sportowych i jest regularnie testowane pod kątem u sportowców. Pozytywny wynik testów zwykle oznacza zawieszenie sportowca. Anadrol i jego metabolity mogą być łatwo zidentyfikowane w moczu przez 20-45 dni po podaniu ostatniej dawki.