Producenci

List of all manufacturers


Oxanagen Calvin Scott 100 tabs [10mg/tab]

Oxanagen Calvin Scott 100 tabs [10mg/tab]

116,00 €

15% 98,60 €

dostępność: Fotografii

Buy Oxanagen Calvin Scott (oxandrolone, anavar)

Anavar jest łagodny steryd anaboliczny i szeroko stosowane przez wielu sportowców i kulturystów. Główny powód jego stosowania jest to, że lek może pomóc zyskać na wadze.

 

Jednym z głównych powodów, dla których lek ten jest bardzo popularny wśród sportowców jest to, że nie zostanie przekształcona w estrogen. Powoduje to mniej ginekomastii. Niektórzy nawet twierdzą, że zatrzymywanie wody jest znacznie mniej z tym lekiem.

 

Anavar wprowadzono po raz pierwszy na rynku amerykańskim prawie 50 lat temu. W pierwszych dniach był stosowany w leczeniu różnych zaburzeń niepłodności, anemie i tych chorych osób w szpitalach, którzy giną. Jednak lek nie jest szeroko stosowany w medycynie klinicznej obecnie. Anavar ma dwie główne zalety w porównaniu do innych sterydów anabolicznych. Nie ma się przekształcić estrogen i nie wpływa znacząco na podwzgórze przysadka dróg w małych dawkach. Oznacza to, że ponieważ nie jest w podziale na estrogen, mężczyźni nie będą się rozwijać powiększenie piersi. Po drugie, ponieważ nie wpływa na podwzgórze przysadka, to nie wpływa na tłumienie testosteronu. Oznacza to, że poszczególne Anavar biorąc nie będzie mieć takie skutki uboczne, takie jak utrata libido, impotencja lub zanik jąder-funkcji, które są powszechnie postrzegane z innymi sterydy anaboliczne.

 

Farmakologia

Oxandrin jest zarówno sterydów anabolicznych i posiada wszystkie właściwości androgenne leku. Działania leku są podobne do spotykanych w testosteronu. W niskich dawkach leku selektywne właściwości anaboliczne, ale w dużych dawkach, ma też silne działanie androgenne. Przy zastosowaniu w dużych dawkach, lek może wpływać na podwzgórza i hamują uwalnianie gonadotropin i to prowadzi do zmniejszenia syntezy testosteronu. Podobnie jak inne sterydy anaboliczne, Oxandrin zwiększa również poziom "złego" cholesterolu LDL i zmniejsza stężenie "dobrego" cholesterolu HDL. Anavar jest jednym z kilku sterydów anabolicznych, które nie są konwertowane do estrogenów w niskich dawkach.

 

Wskazania

Lek ten jest rzadko stosowany w medycynie klinicznej. W ostatnich dziesięcioleciach, był stosowany w leczeniu osób z różnymi niedokrwistości, utrata masy ciała w HIV pacjentów i był kiedyś próbował się w leczeniu osteoporozy. Jednak powszechne nadużycia tego narkotyku doprowadziła Searle w 1989 roku, do zaprzestania produkcji leku. Obecnie lek jest przez Savient farmaceutyczne, pod Oxandrin nazwy handlowej. Dzisiaj, niektórzy lekarze nie przepisać Oxandrin w leczeniu pacjentów umierających zdobyć masy po urazach, oparzeniach lub ciężkie zakażenia. Czasami jest to w połączeniu z kortykosteroidami w leczeniu bólów kostnych u chorych na raka.

 

Dawka

Do stosowania u pacjentów w niedokrwistości lub pomoc na wadze osób, dorosłych dawka wynosi 2,5 20 mg / dobę w 2-4 dawkach podzielonych. Niektóre osoby patrz odpowiedź z najmniejszej dawki, a inne wymagają dużej dawce 30-150 mg / dobę. Leczenie trwa zwykle 3-6 tygodni. Dawka jest stopniowo zwiększana, gdy nie ma odpowiedzi jest widoczny w pierwszych 4 tygodniach. Oxandrin jest dostępna w postaci tabletek w dawce 2,5 mg lub 10 mg.
 
Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, Oxandrin również ma pewne skutki uboczne. W małych dawkach, większość efektów ubocznych są niewielkie. Skutki uboczne w małej dawce może zawierać drobne dyskomfort w jamie brzusznej, nudności i biegunkę. Jednak w dużych dawkach działania niepożądane:

żółtaczka
rzadko martwica wątroby
nowotworów wątroby
ogólne złe samopoczucie
zanik jąder
wypadanie włosów
powiększenie piersi
skurcze żołądka, nudności, wzdęcia
trądzik, skóry tłustej
biegunka
nieregularne miesiączkowanie
zanik jąder

Większość tych skutków ubocznych jest odwracalna, gdy lek jest zatrzymany.

 

Przeciwwskazania

Istnieje kilka warunków, w których Oxandrolone nie powinny być używane. Należą do nich pacjentów z:

podejrzenia raka prostaty
raka piersi u mężczyzn i kobiet
ciąża
jeśli istnieją dowody hiperkalcemii
alergia na sterydy anaboliczne

 

Kulturystów

Wielu kulturystów wziąć Anavar. Lek jest łatwo wchłaniany po podaniu doustnym i powinien być przyjmowany z posiłkiem. Typowa dawka dla mężczyzn wynosi jedną tabletkę dwa razy dziennie. Kobiety muszą podjąć tylko jedną tabletkę dziennie. Większość kulturystów zwykle zaczynają się od małej dawki. Wielu sportowców połączyć Anavar z innymi lekami, ponieważ w małych dawkach Anavar ma minimalne skutki uboczne. Jest to często w połączeniu z Dianabol, Winstrol lub anadriol. Czas trwania leczenia jest wszędzie od 4-8 tygodni. Dokładna dawka do rozpoczęcia leczenia jest zmienny, ale większość ekspertów zaleca 5 mg całości dziennie i stopniowo zwiększając dawkę przez 2-3 tygodnie.

 

Anavar jest silnie preferowana przez kobiety, ponieważ ma minimalny wpływ na virilizing niskiej dawki. Jednakże, jeśli dawka jest większa niż 5 mg dziennie, a jeśli czas trwania leczenia jest dłuższy niż 6 tygodni, objawy musculanization staną się widoczne. Przyrost masy ciała przez Anavar jest powolny i stopniowy. Większość kulturystów zobaczyć przyrost masy ciała po 3-4 tygodniach.

 

Objawy wirylizacji są następujące:

Głęboki głos
Spadek libido
Łechtaczki rozszerzenia
Trądzik
Nadmierny wzrost włosów
 
Kobiety, które nie rozwijają virilizing znaki powinny przestać leku natychmiast. Choć trądzik i nadmierne owłosienie może odwrócić, inne objawy virilizing nie zawsze są odwracalne.

 

Ostrzeżenia

Wszystkie sterydy anaboliczne mają potencjał do uszkodzenia wątroby i żółtaczka przyczyny. Jest wiele przypadków osób, które rozwinęły się zarówno zaburzenia czynności wątroby i zawsze przyrosty na wątrobę. Najpoważniejszym powikłaniem jakichkolwiek sterydów anabolicznych jest rak wątroby, a tym samym wszystkie osoby, które biorą ten lek powinni być świadomi tego powikłania. Być może rutynowych aktywności enzymów wątrobowych, a nawet rocznych USG wątroby nie byłoby złym pomysłem.

 

Przedawkowanie

Większość sterydów anabolicznych są na ogół dość bezpieczne i przedawkowanie jest mało prawdopodobne. Nawet gdyby przyjąć wiele tabletek, ostre skutki Anavar nie zagrażających życiu, ale nie będzie wielkie uczucie przez długi czas. W każdym razie, wizyta na pogotowiu jest zalecane, jeśli takie zdarzenie nastąpiło. Traktowania wszystkich niesteroidowych przedawkowania podtrzymujące.

 

Koszty

Cena Anavar za 100 tabletek (2,5 mg) wynosi od $ 100 - 150 dolarów. Jednak lek jest duże zapotrzebowanie i istnieje wiele raportów na temat podrabianych preparatów Anavar. Wielu dostawców sprzedaż fałszywych leków i dlatego, że kupujący jest wykonywanie nielegalnego czynu, aby zacząć, on / ona ma niewiele regresu. Zawsze zapas od renomowanych dystrybutorów. Wielu kulturystów również uzyskać ich dostaw z Meksyku, ale czystości i jakości nie może być zagwarantowany. Z drugiej strony, jeśli chcesz być bezpieczny i mieć pieniądze, "prawdziwy" Anavar sprzedawane w aptekach kosztuje od $ 700-1200 dla 100 tabletek.

 

Poziomy

Anavar i jego metabolity są łatwo wykrywane w moczu. Większość dużych organizacji sportowych, teraz regularnie ekranie moczu dla wszystkich sterydów anabolicznych. Niektóre metabolity Anavar pozostają w organizmie w czasie od 7-14 dni po podaniu ostatniej dawki.

 

Prawny

Anavar jest kontrolowane substancji i jej sprzedaży i dystrybucji jest zabronione w USA. DEA regularnie monitoruje sprzedaż tego leku zarówno w aptekach i przez internet. Ponieważ lek nie jest do stosowania klinicznego w USA, nawet osobistą własnością Anavar jest uważane za przestępstwo.