Producenci

List of all manufacturers


Methyltestogen Calvin Scott 100 tabs [25mg/tab]

Methyltestogen Calvin Scott 100 tabs [25mg/tab]

51,00 €

15% 43,35 €

dostępność: Fotografii

Buy Methyltestogen Calvin Scott (methyltestosterone, android)

Methyltestosteron to syntetyczny steryd anaboliczny jest powszechnie stosowane w medycynie klinicznej. Jest to w istocie pochodną testosteronu, ale jest bardziej stabilny. Jest głównie stosowany w leczeniu osób, które albo niedobór lub brak testosteronu w organizmie. Testosteron jest niezbędny dla rozwoju cech płciowych i wzrost ciała. W ostatniej dekadzie, lek ten był również stosowany w leczeniu zaawansowanego raka piersi u kobiety.

 

Farmakologia

Methyltestosteron jest jednym z najstarszych dostępnych sterydów doustnie. Jest wytwarzana przez różnych producentów i sprzedawane w wielu krajach w tym w USA jest androgenne leku z umiarkowanym anaboliczne. W medycynie, methyltestosteron podaje się codziennie przez kilka miesięcy. Wykazano, wspieranie rozwoju drugorzędowych cech płciowych, a także pomaga w rozwoju organizmu.

 

Kulturyści

Methyltestosteron jest szeroko stosowana przez sportowców i kulturystów. Steryd podejmowane głównie w celu zwiększenia ciała i stymulować psychiki. Większość kulturystów, którzy biorą ten lek twierdzą, że powoduje spontaniczne wybuchy energii wiąże się ze zwiększoną agresję. Ta funkcja leku jest używany głównie przez ciężarowców i zapaśników zawodowych. Wielu sportowców twierdzą także, iż lek poprawia ich zdolność do wykonywania ćwiczeń na wysokie standardy.

Podczas gdy lek może być przyjmowany doustnie, niektórzy sportowcy zmiażdżyć tabletek i miejsce leku pod językiem na szybsze wchłanianie. W ciągu kilku minut po umieszczeniu leku pod językiem, lek znajduje się w krwioobiegu. Jednak, methyltestosteron rzadko produkuje jakiekolwiek natychmiastowe efekty i zmiany psychiczne twierdził, uważa się za efekt placebo.
 
Methyltestosteron jest konwertowany do estrogenów w tkance tłuszczowej i wywołać ginekomastii płynu. Tak więc, niektórzy kulturyści się Arimidex lub Tamoxifen do zwalczania tych działań niepożądanych. Lek jest zazwyczaj przez kilka tygodni, a następnie poddane recyklingowi, z Arimidex podczas fazy wash-out.
 
Methyltestosteron nie bardzo silny środek anaboliczny jest i to jest również często łączone z tyroksyny lub hormonu wzrostu. Przyrost masy ciała postrzegane z methyltestosteron jest stopniowe i nie bardzo wyraźne. Większość kulturystów preferują ten narkotyk, ponieważ ma tendencję do wzrostu agresji i poprawia wydajność na krótki czas.

 

Skutki uboczne

Kiedy methyltestosteron podejmuje w małych dawkach, efekty uboczne są rzadkie. Jednak długotrwałe stosowanie jest wiadomo, że związane z różnorodnymi liczbę działań niepożądanych, z których wszystkie są odwracalne, gdy lek jest zatrzymany. Dla kobiet, które decyduje się na methyltestosteron istnieje virilizing działania niepożądane, które nie zawsze są odwracalne, gdy lek jest zatrzymany. Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, methyltestosteron posiada również wiele skutków ubocznych, które obejmuje:
nudności, wymioty
skurcze brzucha, biegunka
obrzęk
wzrost / spadek libido
bóle głowy
trądzik, skóry tłustej
zasadniczą zmianą w tym gniew, depresja, bezsenność
obfite pocenie się
utrata włosów
ginekomastii

Kiedy podjęte przez kobiety, lek może powodować virilizing zdecydowanie efekty, takie jak
 
pogłębienie głosu
chrypka
nadmierny wzrost włosów
powiększenie łechtaczki
nieregularne cykle miesiączkowe

 

Dozowanie

Methyltestosteron mogą być podejmowane przez usta i szybko wchłania się w krwiobiegu.
 
Ma stosunkowo krótki okres półtrwania. Mimo to zaleca się tylko raz podaniu w ciągu doby u pacjentów, niektórzy kulturyści wolą brać dwa razy dziennie. Ta zwiększona dawka jest również związana z więcej skutków ubocznych.
 
Methyltestosteron jest zazwyczaj przyjmuje się raz dziennie przez 3 tygodnie, a następnie zatrzymał się, aby podwzgórza i jądra do odzyskania. Krótki czas trwania zabiegów zaleca się, aby uniknąć skutków ubocznych.

 

Powyżej dawki

Przedawkowanie methyltestosteron może wystąpić, lecz prawdopodobnie nie spowoduje żadnych szkód. Lek nie ma żadnych ostrych powikłań, z wyjątkiem co czujesz się jak gówno. Jednakże, w przypadku przedawkowania wystąpił, wizyta w ER dział jest zalecane.


Fałszywy

Istnieje wiele fałszywych i sfałszowanych sterydów anabolicznych na rynku i często są one zanieczyszczone methyltestosteron. Methyltestosteron jest powszechnie dostępna i może być łatwo mieszany z innymi sterydami. Większość kulturystów, którzy kupują sterydy anaboliczne z cyberprzestrzeni są produkty zakup infact, które zostały zanieczyszczone methyltestosteron. I nie ma sposobu, aby wiedzieć, chyba że steryd jest analizowana w laboratorium chemii.

 

Prawny

Methyltestosteron jest klasyfikowany jako harmonogram 3 leków w ramach ustawy Controlled Substance. Jest on dostępny tylko z recepty lekarskiej w USA. Zamiar sprzedaży lub dystrybucji leków dla innych warunek jest uznane za bezprawne.

 

Ostrzeżenie

Każda osoba, która zużywa methyltestosteron muszą być przestrzegane przez pracowników służby zdrowia. Sterydów anabolicznych może spowodować wzrost aktywności enzymów wątrobowych. Istnieją rzadkie doniesienia z masy wątroby rozwijających się u osób, które biorą sterydy anaboliczne przez długi czas.


Screening

Wszystkie sterydów anabolicznych w tym methyltestosteron zakazano stosowania w sporcie. Lek jest aktywnie kątem w moczu. Najnowsze techniki pomiaru może zidentyfikować methyltestosteron i jej metabolitów przez okres do jednego tygodnia w moczu po podaniu ostatniej dawki.

 

Koszt

Koszt methyltestosteron jest dość zmienna. Średnio na 100 tabletek (25 mg), koszt może wahać się od 80 dolarów - 120 dolarów.