Producenci

List of all manufacturers


Methangen Calvin Scott 100 tabs [10mg/tab]

Methangen Calvin Scott 100 tabs [10mg/tab]

29,00 €

15% 24,65 €

dostępność: Fotografii

Buy Methangen Calvin Scott (methandienone)

Dianabol jest syntetycznym steroidem bardzo podobną strukturę do testosteronu. Jest to jeden z najstarszych sterydów anabolicznych na nielegalnym rynku narkotyków. Anabolicznych właściwości leku zostały szybko zrealizowane tylko po to został wyprodukowany. Po raz pierwszy zsyntetyzować w 1958 w czasie, gdy toksyczność sterydów nie został doceniony.

 

To rzeczywiście, po raz pierwszy wprowadzone do obrotu jako środek wzrostu mięśni i powszechnie stosowane w latach 60. i 70.. W ciągu następnej dekady, lek okazał się sukcesem dla wielu sportowców i kulturystów, ale wkrótce skutki uboczne leku stało się oczywiste.

 

Na całym świecie, kulturystów skarżył się na poważne skutki uboczne i nie było wielu przypadkach uszkodzenia wątroby odnotowano. Wkrótce lek zyskała złą reputację i jego zastosowanie w medycynie trwała zaledwie kilka lat. Lek został wypróbowany w leczeniu niepłodności, osłabienie mięśniowe, a niektóre anemie odporne. Na początku lat 90., FDA w końcu zakazane leku do stosowania u ludzi. Lek nie jest już produkowany w dowolnym miejscu w Północnej Ameryce oraz Europie Zachodniej. Większość dostępnych obecnie Dianabol jest produkowany w Meksyku, Azji Południowo-Wschodniej i Chinach. Jakości i czystości preparatów pozostają nieznane.

 

Farmakologia

Dianabol jest szeroko stosowana przez wielu sportowców, profesjonalne gwiazdy filmowe i kulturystów. W latach 60. i 70., nie było prawa, aby zapobiec kogokolwiek z korzystania z tego leku. Lek ma przyzwoity anaboliczny, kiedy stosowane są na krótkie okresy. W dużych dawkach, posiada również androgenne. To szybko prowadzi do budowania masy białka i siłę w ciągu kilku miesięcy, okazało się, do działania na wątrobę, nerki, mózg, a nawet serca. Badania wskazują, że poprawia wydolność poprzez zachowanie tlenu w czerwonych ciałkach krwi i zmniejsza oddychanie komórkowe. Lek jest metabolizowany przez enzym aromatazy w tkance tłuszczowej na estrogen. Choć ma pewne korzystne efekty, takie jak zwiększenie masy mięśniowej, jej wpływ na mięsień sercowy może doprowadzić do nadmiernego rozszerzenia serca. To często prowadzi do niewydolności serca lub zawału serca.

 

Kulturystów

Dianabol jest nadal powszechnie stosowany przez sportowców we wszystkich dyscyplinach sportu. Lek łączy się z wieloma innymi lekami, na rzecz rozszerzenia procesu budowy ciała. Dawka wynosi od Dianabol 10-100 mg / dobę przez 4-6 tygodni. Większość osób zobaczyć wynik po 4 tygodniach. Jednak zaleca się, aby nie lek stosować dłużej niż 4 tygodnie w czasie. Jest to często w połączeniu z innymi hormonami anabolicznymi jak Equipose, Anavar lub Winstrol do nasilać.

 

Dawka początkowa dla kulturystów początkujących powinien być 10mg/day i powinno to być stopniowo zwiększana w 2. cyklu. Lek jest również przeliczone na estrogeny w dużych dawkach. Podczas fazy wash-out, niektórzy kulturyści Clomid lub Nolvadex dodać do schematu, aby utrzymać poziom testosteronu wysokie. Dodanie Clomid również minimalizuje powiększenie piersi i retencji wody.
 
Przyrost masy ciała jest stopniowe i wbrew temu, co twierdzi się w internecie, nie ma ostrych przyrost masy ciała. Na początku przyrost masy ciała jest zwykle od retencji wody i sodu, a nie budować białka. Aby zobaczyć korzyści z Dianabol, trzeba brać lek przez co najmniej 4-8 tygodni. Dianabol nie powinny być podejmowane w sezonie, ponieważ ma wyraźne skutki uboczne. Lek należy rozpocząć powoli podczas poza sezonem i nadal w małych dawkach.
 
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas przyjmowania sterydów anabolicznych jest, aby uzupełniać dietę z wysoką ilością kalorii. Niektóre z przyrostu masy ciała postrzegane z Dianabol jest spowodowane zatrzymaniem wody. Większość kulturystów umieścimy 10-20 kilo wagi w ciągu 4 tygodni, gdy dieta jest bogata w białko.

 

Skutki uboczne

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, Dianabol ma zasięg działania niepożądane, które obejmują:

ginekomastii
trądzik
skóry tłustej
podwyższone ciśnienie krwi
wypadanie włosów
utrata libido
impotencja
zanik jąder
zmęczenie
pogłębienie głosu
musculanization
wzrost włosów kobiety

 

Większość z nich działania niepożądane występują rzadko, gdy lek jest stosowany przez krótki czas. Jednak nieprzewidywalne powikłań, takich jak żółtaczka i ataki serca były również zgłaszane. Wszystkie kobiety, które spożywają ten lek powinien być świadomy virilizing skutkach, z których niektóre nie mogą być odwracalne, nawet po odstawieniu leku. Dla wszystkich użytkowników Dianabol, gdy lek jest zatrzymany skutki uboczne tyłu, ale tak nie przybierania na wadze.

 

Dawka

Dawka Dianabol jest zmiennej niektórzy zalecają od 10 mg / dobę i powoli wzrasta do 40 mg / dobę w ciągu kilku miesięcy. Niektórzy kulturyści nawet iść tak wysokie, jak 100 mg / dobę, ale skutki uboczne stają się bardziej widoczne w tak dużych dawkach.
 
Każdy, biorąc Dianabol zaleca się kontynuację lekarza; lek ma bardzo silne efekty uboczne i może zniszczyć wątrobę. Ponieważ może to zwiększyć retencję wody, może to wpływać na serce i powodować nadciśnienie.
 
Dianabol jest szybko wchłaniany z żołądka i trwa 3-5 godzin w organizmie. Najlepiej jest przyjmować z jedzeniem i dużo wody, aby zapobiec skurcze brzucha. Mimo krótkiego czasu działania, lek można wykryć w moczu do 1-2 tygodni.

 

Dostępność

Istnieje wiele witryn internetowych, którzy twierdzą, że lek, ale kwestia czystości nadal. Istnieje wiele ekspertów, którzy twierdzą, że Dianabol sprzedawane w cyberprzestrzeni jest fałszywy, ponieważ jego użycie nie wykazano, aby wspierać wszelkiego rodzaju wzrostu ciała. Było wiele przypadków, w których Dianabol zostało zastąpione przez clenbuterol lub innych środków odurzających słabszy.
 
Lek jest przemycana do USA z Meksyku, Europie, Tajlandii i Rosji. W Meksyku jest sprzedawany pod nazwą handlową Reforvit-b. Ścigania wzdłuż granicy z Meksykiem jest bardzo świadomy tego leku i aktywnie ekranie podejrzane pakiet przechodzi.
 
Pomimo wielu dealerów, twierdząc, że mają prawdziwego produktu, po prostu nie ma możliwości rozróżnienia, chyba że ktoś przeanalizuje tabletki w laboratorium chemicznym. I wielu laboratoriach testowane anaboliczne pigułki sprzedawanych przez internet i zawarcia został jednogłośnie - fałszywe lub zanieczyszczone.
 
Chociaż nie ma możliwości dowiedzieć się, kto sprzedaje, co jest najlepiej szukać pośrednika, który jest godna zaufania.

 

Testowanie

Dianabol nie jest używany w medycynie i jest obecnie sklasyfikowany na podstawie ustawy o kontroli substancji w załączniku 3 narkotyków. Wszystkie organizacje sportowe mają zakaz jego stosowania i lek jest aktywnie kątem w moczu. Zaawansowanych systemów testowych dziś można zidentyfikować metabolitów w moczu Dianabol do 4 tygodni po podaniu ostatniej dawki.

 

Koszt

Dianabol nie jest drogie, pod warunkiem, że dostajesz to, co płacisz. Średnio koszt 500 tabletek (10 mg) wynosi około 200 dolarów.

 

Prawny

Dianabol jest zabronione do stosowania w medycynie klinicznej w Ameryce Północnej. Nie tylko nie jest legalnie dostępne, to klasyfikowany jest Controlled Substance Act a to oznacza, posiadania, sprzedaży lub dystrybucji tego produktu może prowadzić do kary grzywny i więzienia. Jednak to ostrzeżenie padło na podatny grunt wśród sportowców, którzy nadal korzystać z narkotykami.

 

Słowo końcowe

Każdy, kto chce zwiększyć masę ciała nie należy wybierać Dianabol. Lek nie jest wytwarzany więcej. Chociaż Dianabol jest nadal produkowana w niektórych częściach Azji i Meksyku, jego czystość i jakość są wątpliwe. Aby być na bezpiecznej stronie, spróbuj inny produkt, który jest łatwiej dostępne i mogą być sprawdzane