Producenci

List of all manufacturers


Provigene Calvin Scott 100 tabs [25mg/tab]

Provigene Calvin Scott 100 tabs [25mg/tab]

68,00 €

15% 57,80 €

dostępność: Fotografii

Buy Provigene Calvin Scott (mesterelone, proviron)

Proviron jest rzeczywiście lek o działaniu anty-estrogenów. Blokując receptory estrogenu w mózgu, powoduje wzrost uwalniania gonadotropin (LH i FHS), które następnie wywołać jądra, aby więcej testosteronu.

Lek nie posiada żadnych bezpośrednich anaboliczne lub androgenne.

 

Po raz pierwszy zsyntetyzowano w latach 70. i pod koniec lat 90. zniknęła z rynku. Schering firmy farmaceutycznej nie sprawia, że ??produkt. Każdy sprzedający w Internecie, który twierdzi, że mają produkt albo nie jest uczciwy i jest prawdopodobnie sprzedaż fałszywych produktów. Nie ma masowej produkcji tego leku. Podczas Proviron jest dostępny na cyberprzestrzeni na sprzedaż, istnieją doniesienia, że lek jest przemycana z z Azji, Rosji i Meksyku. We wszystkich tych przypadkach, autentyczności Proviron ma wątpliwości.
 
To sposób początkowo wypróbowane w leczeniu zarówno mężczyzn jak i kobiety, którzy depresji i lęku.
 
Co odkryto w tych badaniach było to, że lek spowodował wzrost gonadotropin (LH i FSH) oraz podwyższony poziom testosteronu. To z kolei doprowadziło do jego stosowania w leczeniu zaburzeń płodności. Proviron Dzisiaj nie jest już dostępny i nie stosuje się w leczeniu wszelkich schorzeniu. Prawie bez pytania, co jest dostępne w Internecie nie jest Proviron i najprawdopodobniej fałszywe lub sfałszowane.

 

Wskazania

Dawno, dawno temu, Proviron był wskazany do leczenia niedoboru testosteronu, i męskiej niepłodności z powodu problemów w podwzgórza, przysadki mózgowej lub jąder

 

Farmakologia

Proviron ma bardziej androgenne, a nie działanie anaboliczne. Jest on używany przez sportowców i kulturystów, aby pomóc organizmowi odzyskać od tłumienia testosteronu, który występuje po dłuższym okresie użytkowania egzogennych sterydów anabolicznych.

 

Większość kulturystów, którzy korzystali z Proviron zostały zawiedzione. Lek nie udało się żyć do hype. Najwięcej użytkowników twierdzili, że lek nie powoduje zwiększenia masy mięśniowej i siły. W rzeczywistości większość osób uważa to za odpady i nieuzasadnione. Część problem może być ze względu na fakt, że prawdziwe Proviron nie jest dostępny i może ludzi zostały zakupu podrobionych produktów. Istnieje wiele doniesień o sfałszowanych lub podrobionych produktów Proviron na rynku. Jeżeli lek jest testowany w laboratorium chemii nie da się powiedzieć, co się kupuje.
 
Lek posiada anty-estrogenowy działalności jak Nolvadex czy Arimidex. W ten sposób blokuje powiększenie piersi, zatrzymanie wody, które są częste działania niepożądane większości sterydów anabolicznych.
 
Niektórzy użytkownicy twierdzą, że nie powoduje rozkurcz mięśni pęcznieć i rip-jednak wielu z tych podjąć wiele innych sterydów anabolicznych, trudno jest wiedzieć, które leki są odpowiedzialne za przyrost mięśni. Leku obserwowano głównie wykorzystywane w cyklu wymywanie utrzymać wzrost testosteronu. Najbardziej doświadczonych zawodników przestaniesz stosować Proviron i zwrócili się do Arimidex lub Nolvadexu.

 

Kobiety

Proviron był również używany przez kobiety w przeszłości. Chociaż doniesienia o jego właściwości kulturystyki, nie są tak liczne kobiety, które twierdzą, że lek zrobił bardzo niewiele. Ze względu na swój anty-estrogenowy działalności, wszystkie kobiety, które biorą ten lek muszą być wykonane przez pracowników służby zdrowia.

 

Dawka

Dawka Mesterolone wynosi 25 mg doustnie 2-3 razy dziennie przez kilka miesięcy, a następnie leczenie podtrzymujące przez kilka miesięcy. Proviron po podaniu doustnym wchłania się szybko we krwi. Ma bardzo długi okres półtrwania blisko 12-24 godzin. To pozostaje w organizmie przez długi czas i jest łatwy do wykrycia w moczu przez co najmniej 2 tygodnie po podaniu ostatniej dawki.
Ponieważ lek nie jest skutecznym anty-estrogenu jest często w połączeniu z tamoksyfenem lub Arimidex. To jest zazwyczaj w trakcie wymywania fazy.

 

Skutki uboczne

Jak każdy lek, Proviron jest także związane z rzadkich skutków ubocznych. Podczas gdy skutki uboczne nie występują we wszystkich osób, są dość niepokojące. Działania niepożądane:
 
bolesne erekcje
utrata libido
zmęczenie ogólne
pogłębienie głosu
wzrost włosów
trądzik, skóry tłustej

 

Przeciwwskazania

Proviron nie jest zalecany do stosowania w:
 
dzieci
kobiety w ciąży
osób z zaburzeniami czynności wątroby
osób, które mają raka prostaty
tych, którzy cierpią na alergie

 

Koszt

Lek, gdy dostępna jest drogie. Co ma wątpliwości, jest jakość i czystość. Wszystkie Proviron dostępnych obecnie na rynku dostępna jest tylko na czarnym rynku. Większość Proviron jest przemycone do USA z Meksyku i na Dalekim Wschodzie. Jedna tabletka 20 mg kosztuje od $ 3 - $ 4 - i nie ma możliwości rozróżnienia, jeśli jest fałszywe.

 

Wykrywanie

Proviron jest zakazane narkotyki przez większość organizacji sportowych. Jest aktywnie kątem w moczu. Ze względu na długi okres półtrwania, lek jest łatwo wykryć w moczu do 2 tygodnie po podaniu ostatniej dawki.

 

Prawny

Chociaż nie jest to niezgodne z prawem do posiadania Proviron, wszystkie agencje sportowe na ekranie go w moczu. W USA, Proviron jest klasyfikowany na podstawie przepisów o kontroli substancji harmonogram 3 narkotyków.

 

Słowo końcowe

Proviron jest lek, który jest spychany do historii. Prawdziwy produkt nie jest dostępny wszędzie. Co jest obecnie sprzedawany jest najprawdopodobniej fałszywe lub zanieczyszczone innymi produktami. Dla tych, nadal zainteresowani rozwojem swojego ciała, Arimidex byłby dużo lepszym wyborem