Producenci

List of all manufacturers


Genotropin GoQuick 12mg Pfizer 1 vial [1x36IU] Exp. 12/2020 WITHOUT BOX

Genotropin GoQuick 12mg Pfizer 1 vial [1x36IU] Exp. 12/2020 WITHOUT BOX

235,00 €

40% 141,00 €

dostępność: Fotografii

Buy Genotropin GoQuick 12mg Pfizer 36IU (human growth hormone)

INRODUCTION

Hormon wzrostu jest substancją naturalnie występującą wydzielany przez przedni płat przysadki. Jest to niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju. Hormonu wzrostu (GH) jest wydzielany przez przysadkę mózgową od urodzenia, szczytowe poziomy w późniejszym okresie dojrzewania. W 2. dekadzie życia, poziom hormonu wzrostu zaczęła spadać. Przez ponad 40 lat hormon wzrostu jest dostępny do leczenia określonych schorzeń. Jednak w ciągu ostatnich 3 lat, mania hormonu wzrostu ma trafić na rynek i każdy chce go wziąć. W średnim wieku i starszych wydaje się, GH może odwrócić starzenia się, nastolatków chcą budować swoje ciała i sport sportowcy chcą lepiej. Wszystkich leków nadużywane przez sportowców sport, hormon wzrostu prawdopodobnie zajmuje się w pierwszej trójce.

 

Co ludzki hormon wzrostu?

Ludzkiego hormonu wzrostu, w skrócie HGH, HGH i GH, jest hormonem, który aktywuje produkcję komórek, wzrostu i procesów metabolicznych w organizmie człowieka. Wydzielany przez przedni płat przysadki znajduje się wewnątrz podstawy czaszki, GH jest odpowiedzialny za współpracę w połączeniu z innymi hormonów w organizmie do stymulowania i regulowania prawidłowego wzrostu i rozwoju człowieka. Poziom hormonu wzrostu na ogół osiągają wszystkie najwyższy czas, w okresie dojrzewania i znacznie spadek w wieku około 40 lat.

Hormon wzrostu jest łatwo dostępne w wielu sklepach ze zdrową żywnością i uzdrowisk. Jest również szeroko dostępne z wielu składników odżywczych i alternatywnych placówek opieki. Hormonów wzrostu jest często sprzedawany pod innymi nazwami jak Genotropin ®, Humatrope ®, Norditropin ®, Nutropin ®, Saizen ®, Serostim ®)

 

Farmakologia

Większość GH dostępny jest produkowana przy użyciu technologii rekombinacji DNA, dwa rodzaje syntetycznych HGH dostępne są somatropiny i somatrem. Oba typy mają podobne syntetycznych działań farmakologicznych. Syntetyczne formy po wstrzyknięciu są niemożliwe do odróżnienia od naturalnych GH. Hormon wzrostu działa poprzez wiązanie się receptorów GH na różne tkanki i stymulują różne komórkowych działań. GH ma wiele efektów fizjologicznych, w tym regulacji metabolizmu, utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej, wzrost kośćca i masy mięśniowej. Poziom GH są ogólnie wzrosła w stres, sen i ćwiczenia.

 

W jakich warunkach należy zmienić poziom GH?

Istnieje kilka schorzeń, które można rozwinąć, jeśli poziom GH są zbyt niskie lub zbyt wysokie. Z nadmiaru ludzkiego hormonu wzrostu organizm może produkować komórki powodując ponad akromegalia, choroba charakteryzująca ponadgabarytowych kończyn, szybkiego i ciągłego wzrostu komórki i wiele innych poważnych komplikacji zdrowotnych lub gigantyzmu przysadkowego, który powoduje bardzo wysokie ze względu na wysokość na wydzielanie GH.

 

Choroby spowodowane niedoborem GH mogą być poważne, a także, co prowadzi do różnych warunków wzrostu krótki, że może czasami wpływać na ogólny stan zdrowia.

 

Zatwierdzony klinicznych zastosowań GH

FDA ma kilka zatwierdzone preparaty do iniekcji HGH. Hormon wzrostu jest dostępna tylko na receptę od licencjonowanego lekarza. Syntetycznie uzyskane (rekombinowana) GH został wstępnie zatwierdzony przez FDA w 1985 roku w leczeniu niskiego wzrostu z powodu niedoboru GH (GHD). W kolejnych latach, GH nadal uzyskać zgodę na leczenie konkretnych stanach klinicznych powoduje niski wzrost i innych powikłań związanych z GHD przez całe życie, takich jak zespół Pradera-Williego, niski wzrost spowodowany przewlekłą niewydolnością nerek, zespół Turnera, idiopatycznym niskim wzrostem i opóźnienie wzrostu wewnątrzmacicznego. FDA zatwierdziła również leczenia GH w leczeniu niedoboru hormonu wzrostu przypisać obecności guzów przysadki. Jednym z ostatnich zatwierdzonych użytkowania GH jest w leczeniu osób dorosłych, u których rozwinęła się do marnotrawienia zespół AIDS.

Istnieje wiele dowodów na to, że pokazuje, że wstrzyknięcie GH w wyżej wymienionych zaburzeń może spowodować:
 
zwiększenia masy mięśniowej i gęstości kości
zmniejszenie tkanki tłuszczowej
poprawiła mentation
zwiększenie sprawności fizycznej
zwiększenie krążenia tolerancji na stres / ćwiczenia

 

Dozowanie

GH nie jest brana doustnie. To jest zawsze podawany w postaci wstrzyknięcia podskórnego-albo lub domięśniowo. GH działa dość szybko po wchłonięciu we krwi. Podawanie hormonu wzrostu nie jest jeszcze w pełni znane. Podczas najnowszych badań wskazuje, powinna być oparta na poziom IGF, dawka wielu lekarzy to na podstawie masy ciała. Dla dorosłych, dawkowanie wynosi około 0,01-0,1 mg / kg masy ciała. To dawkowanie zależy od rodzaju produktu i co to ma być stosowane. Obecnie dostępne GH albo przychodzi w postaci proszku lub płynu. Proszek rozpuszcza się w roztworze soli przed wstrzyknięciem.

 

Skutki uboczne hormonu wzrostu

GH może powodować wiele skutków ubocznych, które są niepokojące. Najczęściej spotykane są:
 
Obrzęk uogólniony
Zespół cieśni nadgarstka
Bóle stawów i mięśni
Neuropatie (np., drętwienie i mrowienie)
Zwiększenie stężenia glukozy we krwi

 

Czy jeden wymaga recepty dla GH?

GH mogą być przepisane do wyżej wymienionych celów zatwierdzony przez FDA, jednak wielu off-label zastosowań hormonu istnieje, takie jak sportowe zwiększania wydajności i anti-aging leczenia. W większości przypadków z off-label użytkowania, FDA nie zatwierdził leczenia hormonem wzrostu, po prostu dlatego, że potencjalne korzyści z leczenia nie przewyższają możliwe ryzyko stwarzane przez zmiany w organizmie poziom hormonu wzrostu. Podczas gdy reklamowany przez niektórych jako cud panaceum, GH niesie ze sobą poważne skutki uboczne, że pacjenci powinni słuchać, przed rozpoczęciem leczenia.

 

Potencjalne ryzyko podjęcia GH

Z GH jest stale obecne ryzyko przedawkowania, co może prowadzić do rozwoju katastrofalne warunki wywołane przez nadmierne GH produkcji, takie jak akromegalii. Od GH stymuluje wzrost komórek, istnieje również ryzyko, że GH może aktywować rozprzestrzenianie się niechcianych komórek, jak komórki nowotworowe, co powoduje rozwój białaczki, raka prostaty i nowotworów złośliwych u osób poddanych terapii hormonem wzrostu. Stosunkowo mniej poważne efekty uboczne GH to zatrzymanie płynów, zespół cieśni nadgarstka, bóle stawów i cukrzycy typu 2. Anti-Age uwzględnieniem terapii hormonem wzrostu należy starannie rozważyć ryzyko i korzyści z leczenia, zanim zdecydują się po drodze z terapii potencjalnie szkodliwe.

 

Off Użyj Label

Kulturystyka

Wytwórni od zastosowania GH są dla anty starzenie i kulturystyki. GH jest jednym z najczęściej wykorzystywanych leków przez sportowców sportu. Lek ten jest powszechnie dostępny, ale jest nielegalne posiadanie lub sprzedaż. Większość kulturystów używać cały koktajl leków wraz z HGH. Który lek faktycznie prowadzi do lepszego ciała jest trudno powiedzieć, ponieważ osoby te biorą tak wiele leków. Innym powodem, GH jest szeroko nadużywany przez wielu sportowców, ponieważ lek jest dość trudne do wykrycia.

 

Dokładna liczba osób, które biorą GH pozostaje nieznana, ale co jakiś czas od czasu do czasu zawodnik będzie przyznać się do jego nadużywania.

 

Dla kulturysty, GH nie są tanie. W zależności od miejsca kupuje od i od kogo, miesięczne koszty można uruchomić w dowolnym miejscu od $ 500 - $ 2000. W niektórych przypadkach, GH jest fałszywy.

 

Anti Aging

Innym się używać etykiet z GH w poszukiwaniu pozostałych młodzieńczy. Wiele osób chce odwrócić linie i zmarszczki na twarzy i zwrócili się do hormonu wzrostu. Pomimo wszystkich hype na temat GH, nie jest zatwierdzony do leczenia anty starzenie się. I nie ma dowodów, że może cofnąć wszelkie linie, zmarszczki i ujędrnia zmian.

Ze względu na wiele sukcesów reklamowane i popularność ludzkiego hormonu wzrostu, nieskuteczne "copy cat" zabiegi sprzedawane głównie w formie tabletek są rzekomo wygenerować 70.000.000 dolarów przemysłu. Anti-aging "frajerów" będzie zapłacić kilkanaście tysięcy dolarów rocznie dla prawdziwych zastrzyki hormonu wzrostu, najczęściej podaje się w anti-aging kliniki medycznej lub ustawienie spa.

 

Dostępność

Większość osób się ich HGH przez nielegalnych środków. W niektórych przypadkach, produkt został skradziony z aptek. Czasami jest to bez skrupułów lekarze, którzy przepisują go wyłączyć stosowanie etykiet. GH jest również przemycana z Meksyku i Europie. Istnieje również wiele aptek w cyberprzestrzeni, które sprzedają GH. W większości przypadków, apteki internetowe są prowadzone przez lekarzy, którzy po prostu napisać recepty, nie widząc pacjenta. Wiele osób kupić GH ten sposób, a następnie sprzedać go na czarnym rynku.

Mimo, że jedynym właściwym sposobem administrowania HG jest poprzez zastrzyk, jest wielu ludzi, którzy sprzedają GH jako pigułka aerozolu lub żelu do stosowania miejscowego. GH cząsteczka jest tylko w minimalnym stopniu wchłania się podczas wdychania, umieszczony pod językiem.

 

Ograniczenia badania

Syntetyczny GH jest bardzo trudne do wykrycia w organizmie. Obecne metody nie mogą wykryć GH więcej niż 48 godzin po ostatnim zastrzyku i większość sportowców są świadomi tego faktu. Ulubione pytanie każdy sportowiec, dziś przed zaczyna podejmować żadnych nielegalnych narkotyków jest, jeśli istnieje test na to.

 

Sermorelin

Sermorelin jest stosunkowo nowy lek, który został podrobiony w Chinach z oryginalnego leku, Geref. Sermorelin jest biologicznie aktywnych analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), który jest produkowany przez człowieka podwzgórza stymulują produkcję i wydzielanie hormonu wzrostu przez przedni płat przysadki. Sermorelin nie jest wykrywane we krwi lub moczu po pewnym czasie. Więc na razie, wszystko jest status quo z organizacji sportowych i tylko najgłupsze sportowiec nigdy złapany z GH.

Sermorelin po podaniu trwa co najmniej 3-4 tygodnie do pracy przed efekty są oczywiste. Stopniowo budował siłę i żaden z głównych skutków ubocznych hormonu wzrostu. Sermorelin jest generalnie przeznaczone do leczenia starzenia się społeczeństwa i nie jest skuteczny zamiennik GH. Jeśli twoje ciało nie ma GH, a następnie Sermorelin robi niewiele dla Ciebie. Sermorelin kosztuje od $ 300 - $ 1000 za miesiąc dostaw.

 

Stan sterowania

Powszechne nadużywanie HG doprowadziło do pewnych Federal Regulations ograniczając go sprzedaje i dystrybucji. 1990 Anabolic Steroids sterowania ustawy teraz oznacza, że ??każdy posiadania, sprzedaży, dystrybucji GH jest popełnienie przestępstwa. Istnieją poważne kary za takie działania i zawiera więzienia i kary pieniężne. W marcu 2007 r. projekt ustawy został wprowadzony do Senatu Stanów Zjednoczonych do zmiany Controlled Substances Act i dodawać HGH zaplanować III. GH jest obecnie wymienione przez Światową Agencję Antydopingową i Międzynarodowy Komitet Olimpijski jako działania leku zwiększenie zakazu sportowców z jej używania.