Producenci

List of all manufacturers


Halogene Calvin Scott 100 tabs [5mg/tab]

Halogene Calvin Scott 100 tabs [5mg/tab]

176,00 €

15% 149,60 €

dostępność: Fotografii

Buy Halogene Calvin Scott (fluoxymesterone, halotestin)

Halotestin jest syntetycznym steryd anaboliczny, że ma silne właściwości androgenne. Halotestin Wykazano, że zwiększenie wzrostu gospodarczego i rozwój męskich narządów płciowych i rozwój drugorzędowych cech płciowych.

 

Można również zwiększyć anabolizm białek, zmniejszenie katabolizmu białek i prowadzi do dodatniego bilansu azotowego podczas wystarczającą ilość kalorii są świadczone. Ponadto, steryd ma zdolność do stymulowania produkcji czerwonych ciałek krwi poprzez uwalnianie erytropoetyny w nerkach. Prowadzi to do bardziej hemoglobiny i dodatkowe zdolność przenoszenia tlenu.

 

Halotestin jest bardzo silnym androgenów i jest szybko umacnia swoją pozycję jako anaboliczne lekiem z wyboru wśród wielu sportowców. Ten syntetyczny narkotyk ma wiele funkcji idealne dla wielu kulturystów. Jest szybko działającym, nie jest konwertowany do estrogenów i może doprowadzić do znacznej poprawy sprawności fizycznej. Agresja i siła są dwie główne cechy leku, które sprawiły, że dość sławny.

 

Wskazania

Halotestin jest wskazany w leczeniu zaburzeń, w których istnieje niedobór lub brak testosteronu. Warunki te niedobór testosteronu należą:
pierwotnego hipogonadyzmu
jąder
po operacji-orchidektomii
guzów mózgu
opóźnionego dojrzewania
W kobiety, Halotestin jest również stosowany w leczeniu wielu zaburzeń, które obejmują:
łagodzenia androgenów reaguje
powtarzające się raka piersi
te z rakiem piersi, który jest
hormonalnych wrażliwych

 

Dawka

Dawka Halotestin jest zwykle pod wpływem choroby. To jest zwykle podawany w dawkach 5-20 mg / dobę. Ogólną zasadą jest zapewnienie najwyższej dawki, a następnie stożek go raz odpowiedź została uzyskana. Powtarzanych dawek w ciągu dnia zapewniają, że we krwi jest nadal wysoka w okresie 24 godz. W zależności od stanu, większość osób otrzymuje ten lek na 1 -6 miesięcy. Halotestin jest dostępna tylko w postaci tabletek z 2, 5 lub 10 mg.

 

Skutki uboczne

Podobnie jak wszystkie androgenne, Halotestin również sporo skutków ubocznych. Te działania niepożądane nie występują we wszystkich osób. Chociaż działania niepożądane występują rzadko, są one bardziej widoczne, gdy leczenie jest długotrwałe. Działania niepożądane:

 

Kobiety

Nieregularne miesiączkowanie
Pogłębienie głos
Łechtaczki rozszerzenia
Wzrost włosów
Niestety łechtaczki rozszerzenia nie zawsze jest nieodwracalne nawet po zaprzestaniu leczenia.

 

Mężczyźni

ginekomastii
łysina
trądzik
skóry tłustej
retencji wody
nudności, wymioty
żółtaczka
raków wątroby (rzadko)
zmniejszenie libido
ból głowy
psychicznego niepokoju, gniewu, depresji
reakcje alergiczne

 

Ostrzeżenia

Halotestin należy stosować z dużą ostrożnością u osób z rakiem piersi, gdyż może to spowodować hiperkalcemii. Długotrwałe stosowanie wiązało się z rozwojem raka wątroby.
 
U dzieci, Halotestin mogą przyspieszyć rozwój kości z kompensacyjne się na wzrost liniowy wzrost powoduje groteskowe funkcji.

 

Przeciwwskazania

Halotestin nie należy stosować u osób, które:
nadwrażliwości na steroidy
mężczyźni z rakiem piersi
mężczyźni z rakiem prostaty
kobiety w ciąży

 

Kulturystów

Większość kulturystów stosuje nieco większą dawkę niż to, co jest wykorzystywane dla pacjentów. Najczęściej dawka wynosi około 20-30 mg / dobę, podzielona w 2-4 małych dawkach. Niektóre osoby fizyczne aż 40 mg / dobę. Lek jest przyjmowany z jedzeniem i dużo wody, aby zapobiec skurcze żołądka. Halotestin jest łatwo wchłania się z żołądka. Niektóre osoby również połączyć Halotestin z innymi sterydy anaboliczne do nasilać. Najczęściej połączenie jest Winstrol, Anavar i Anadrol. Inni połączone preparaty do iniekcji testosteronu Halotestin.

 

Większość kulturystów twierdzi, że przyrost masy ciała jest oczywiste, na około 3-4 tygodnie. Ponadto, istnieje także poprawy sprawności fizycznej. Jednak, gdy lek jest zatrzymany, przyrost masy ciała nie zmniejsza się z czasem. Aby zapewnić, że przyrost masy ciała pozostaje, inni idą na małej dawki cyklu Clomid przez 2-3 tygodnie.

W przeciwieństwie do wielu innych steroidów anabolicznych, Halotestin jest zwykle używany tylko przez kilka tygodni a nie miesięcy. Jednak, mimo że nie posiada aktywności estrogenów, to ma inne silne skutki uboczne, które ograniczają jego długotrwałego stosowania.
 
Lek może być przyjmowany w formie ustnej i szybko wchłania się z żołądka. Okres półtrwania wynosi około 9 godzin oznacza, że ??nadal może być wykryty w organizmie przez około 4-6 dni.

 

Koszt

Halotestin nie jest łatwo dostępny na czarnym rynku. Istnieje kilka produktów Halotestin tam przez Włochów, grecki, francuski,. Halotestin kiedy będzie dostępny nie jest tanie, albo. Każda tabletka 5 / 10 mg jest często sprzedawany za dolara lub więcej. Zwiększenie rynku dla tego produktu stworzyła także listę fałszywych produktów, zwłaszcza z Dalekiego Wschodu. Tak więc zawsze otrzymasz Halotestin od renomowanych dystrybutorów.

 

Wykrywanie

Po podaniu pojedynczej dawki, Halotestin można wykryć w moczu do 4-6 dni. Jednak postęp w rozwoju doprowadziły do ??testów, które mogą wykryć metabolity Halotestin dla maksymalnie 45-60 dni po ostatniej dawce. Lek najlepiej w przedsezonowych ponieważ szanse na fazie testowania są niskie.

 

Kontrola

Halotestin jest klasyfikowany jako Załącznik 3 leków w zależności od sterydów anabolicznych kontrola działania. Uważa się, nielegalne posiadanie tego leku bez recepty lekarskiej.