Producenci

List of all manufacturers


Finasterid PharmaS 28 tabs [5mg/tab]

Finasterid PharmaS 28 tabs [5mg/tab]

49,00 €

20% 39,20 €

dostępność: Fotografii

Buy Finasterid PharmaS (finasteride)

Propecia (finasteryd) jest używany do leczenia łysienie typu męskiego (łysienie androgenne) u ludzi. [Jest on również stosowany w połączeniu z doksazosiny w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH)]. Finasteryd jest aktywnym po podaniu doustnym testosteronu Type II inhibitor 5-alfa-reduktazy, hamowania enzymu, który przekształca testosteron do dihydrotestosteronu (DHT). Miejscowo (na samej skórze głowy) to efekt w niektórych minimalizując dalszej utracie włosów. W połączeniu z Nizoral i spironolaktonu (który śmierdzi strasznie, tak przy okazji) może faktycznie odwrócić utratę umiarkowanie.

Doustnie choć zmniejszy poziom DHT systemowo, które mogą niekorzystnie wpływać na szkolenia i popęd płciowy.

Do stosowania w cyklach z testosteronu, nie sądzę, że jest źle. One po prostu nie chce mniej DHT niż normalnie. Ponieważ ilość testosteronu w układzie wzrośnie, ilość finasterydu potrzebne do utrzymania stężenia w dół do normalnego wzrostu. Uważam 5 mg / dobę uzasadnione w tygodniu gram na poziomie, i proporcjonalnie mniejsza w niższych dawek testosteronu.

Ja osobiście nie używać więcej niż zalecana dawka farmaceutycznego, lub 5 mg / dzień. Więcej może nie być bezpieczna i może w pewnym momencie poziom DHT, by stać się przyczyną nienormalnie niski.

Finasteryd jest nazwa chemiczna substancji czynnej w Proscar i Propecia. Propecia Proscar i są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Merck & Co., Inc. w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach.