Producenci

List of all manufacturers


Anastrozole Tablets Genesis 50 tabs [1mg/tab]

Anastrozole Tablets Genesis 50 tabs [1mg/tab]

86,00 €

25% 64,50 €

dostępność:

Buy Anastrozole Tablets Genesis (anastrozole, arimidex)

Arimidex (anastrozol) jest lekiem niesteroidowym, które stosuje się w leczeniu raka piersi. Został on dokładnie badany u kobiet chorych na raka piersi między 5 do 8 lat życia. Istnieje raka piersi, które są zależne od estrogenów dla ich wzrostu. Arimidex działa poprzez tłumienie poziomu estrogenu w organizmie, a tym samym zmniejsza wzrost raka piersi. Lek jest leczeniem pierwszego rzutu u kobiet po menopauzie z wczesnym rakiem piersi lub u pacjentów z zaawansowanym rakiem piersi, mimo środków tamoksyfen. Arimidex jest często w połączeniu z innymi lekami w leczeniu raka piersi u kobiet po menopauzie. Lek stosowany w leczeniu wczesnego lub zaawansowanego raka piersi u kobiet wszystkich kultur i ras.

 

Farmakologia

Arimidex nie duże cząsteczki jest ale nie jest dobrze rozpuszczalny w wodzie. Ze względu na struktury organicznej, jest bardziej rozpuszczalna w alkoholach, takich jak metanol, etanol, aceton i acetonitryl. Po podaniu doustnym, Arimidex wchodzi do wątroby, gdzie ponad 90% jest podziałem do nieczynnych metabolitów. U osób, które mają łagodne choroby wątroby, marskość lub mają problemy alkoholowe wątroby, lek jest bezpieczny. Jednakże, u pacjentów z ciężkimi chorobami wątroby, lek ma mogą spowodować efekty uboczne.

Ponieważ Arimidex nie jest wydalany z moczem, osoby z niewydolnością nerek mogą przyjmować lek bez zmian dawkowania. Ponadto, dawka leku nie musi być zmieniane w starszych osób albo.

 

Dawkowanie

Arimidex w USA jest podawany przez lekarzy, którzy specjalizują się w leczeniu raka. Arimidex jest sprzedawany jako pigułki zawierającej 1 mg anastrozolu. Preparat zawiera również inne tabletki nieaktywnych substancji chemicznych, takich jak laktoza, sterate magnezu, glikol polietylenowy, sól sodowa glikolanu skrobi i dwutlenek tytanu. Te aktywne składniki się anastrozol bardziej rozpuszczalne w wodzie, i ułatwia przygotowanie jako tabletki.

Arimidex jest brana doustnie codziennie w postaci 1-mg tabletki. Wszystkich pacjentów z zaawansowanym rakiem piersi, które zostały przepisane lek wziąć do reakcji w guzie jest widziane. Dla tych pacjentów, którzy biorą Arimidex jako część adiuwantem (substancja, która pomaga i poprawia działanie farmakologiczne leku) terapii, dokładny czas trwania leczenia nie jest znany, ale większość specjalistów zaleca, że ​​kobiety biorą za 5 lat.

 

Sposób działania

Raka piersi i posiada receptory estrogenowe są te caners piersi stymuluje wzrost przez estrogenów w organizmie. U kobiet po menopauzie, głównym źródłem estrogenów jest z konwersji androstenendione (wykonane w nadnerczach) w tkankach tłuszczowych do estronu. W tkance tłuszczowej jest enzym zwany aromatazy które mogą covert tego hormonu do estradiolu, żeński hormon płciowy. Badania wykazały również, że niektóre nowotwory piersi, które zawierają ten enzym aromatazy. W minionych dni, jeden ze sposobów, w celu zmniejszenia poziomu estrogenu w organizmie był usunięcie jajników. Obecnie jednak, anty-estrogenów leki korzystnie operacji. Jednym z pierwszych antyestrogen leku stosowanego w leczeniu raka piersi tamoksyfen. Liczne badania wykazały, że anty-estrogenów leki można znacznie zmniejszyć wielkość raka piersi.

 

Wskazania do Arimidex

Arimidex ma trzy ogólne wskazówki:
- Arimidex jest zalecany w leczeniu kobiet po menopauzie, które mają wczesnego raka piersi, który jest hormonem wrażliwej (estrogen dodatnia).
- Jest to również wskazane w pierwszej linii leczenia kobiet po menopauzie, które rozprzestrzeniają się w raka piersi miejscowo albo układowo, niezależnie od stanu hormonalnego raka piersi.
- Jest to również wskazane w leczeniu zaawansowanego raka piersi u kobiet po menopauzie, które jeszcze bardziej wzrost raka piersi po leczeniu tamoksyfenem. Kobiety, które nie mają pozytywnego receptora estrogenów raka piersi i tych, którzy nie wykazują żadnych odpowiedzi na tamoksyfen ogół nie reagują na Arimidex.

 

Skutki uboczne

Arimidex badano dobrze w laboratorium na skutki uboczne. Ponadto, jego działania niepożądane u ludzi, zostały również zapisane w wielu badaniach klinicznych. Z tych badań klinicznych, szacuje się, że co najmniej 5% jednostek, które podejmują Arimidex opracowania różnych efektów ubocznych w rozbieżne ciężkości. Najczęstsze skutki uboczne leku obejmują:

zmęczenie i ogólne złe samopoczucie
niejasne bóle ciała
ból głowy
skurcze i wzdęcia
grypopodobne
zaparcia, biegunka, rozstrój żołądka
obrzęk nóg
przybieranie na wadze
wysoki poziom cholesterolu
niejasne bóle mięśni i stawów
rozmiękanie kości (osteoporoza)
złamania i ból kości
zmiany nastroju, depresja, brak snu, lęk
Wysypka
Hot miga
Krwawienie z pochwy
Zakrzepy w nogach
Raka macicy
Oprócz ogólnego zmęczenia, obok najczęściej skarżą pacjentów zażywających Arimidex jest wspólna i koścista ból. Złamania kręgosłupa, rzeczywiście biodra i nadgarstka są zwiększone u pacjentów, którzy biorą Arimidex przez dłuższy czas. Pomimo wielu efektów ubocznych, Arimidex jest dobrze tolerowane przez większość kobiet.

 

Przedawkować

U ludzi, lek jest na ogół bezpieczne i nawet w wysokich dawkach objawy są łagodne i niejasne. Większość osób, które przedawkować Arimidex skarżą rozstroju żołądka, krwawienie lub zapalenie błony śluzowej żołądka. Nie ma specyficznego leczenia leku w dawce i opieki jest zwykle podtrzymujące. Jednakże, zaleca się, że pacjent jest w szpitalu obserwowano gdy przedawkowania substancji. Osoby, które w przeszłości alergii lub wysypka skórna na Arimidex powinien powstrzymać się od jej

 

Kulturystów

Po pierwsze, nie jest medycznie Arimidex zalecany w kulturystów lub leczenia dowolnego schorzeniu u mężczyzn. Wszystkie dane o Arimidex na kulturystów został empirycznie metodą prób i błędów.
Jedną z głównych przyczyn jest stosowanych Arimidex kulturystów jest zmniejszenie efektów ubocznych, które zazwyczaj występują po użyciu innych sterydów. Większość sterydów anabolicznych powoduje powiększenie piersi, utrata włosów i retencji wody. Arimidex z jego zdolności do blokowania syntezę estrogenu może łagodzeniu tych kłopotliwych i oczywiste efekty uboczne sterydów. Ponadto zaobserwowano, że 1 mg dawka Arimidex może również zwiększyć poziom testosteronu. W przeszłości, większość kulturystów używany narkotyków, takich jak Nolvadex czy Proviron przed nadmiarem estrogenów, ale wielu woli Arimidex, ponieważ jego działania są szybkie i skuteczne. Osoby, które używają do tego celu Arimidex sugerują dawkę początkową 0,25 mg / dzień. Tylko wtedy, gdy odpowiedź nie jest widoczne po kilku miesiącach, dawka leku może być zwiększona do 0,5-1,0 mg. Wielką zaletą jest to, że Arimidex może być używane z różnych sterydów.
 
Jednak słowo ostrzeżenia. Każdy, kto powinien dostać Arimidex rutynowe pomiary poziomu estrogenów we krwi. Kompletna tłumienie estrogenów może prowadzić do obniżenia HDL (dobrego cholesterolu). A to może prowadzić do przedwczesnego rozwoju chorób serca.

 

Obawy Arimidex

Arimidex nie powinien być podejmowane przez kobiety w ciąży, ponieważ istnieje obawa, że ​​może to doprowadzić do uszkodzenia płodu. Chociaż wszystkie te badania zostały przeprowadzone na zwierzętach, istnieje obawa, że ​​lek może mieć podobne efekty u ludzi ciężarnej samicy. Jeśli ciężarna kobieta ma brać Arimidex, pacjent powinien być odpowiednio radził na ryzyko w porównaniu do korzyści, ponieważ nie ma możliwości utraty płodu.
 
Ogólnie nie Arimidex podaje miesiączkujących kobiet. Wszystkie kobiety, które nie otrzymują lek zawsze wymagają test ciążowy pierwsze.
 
Wszystkie kobiety, które biorą Arimidex należy dokładnie przestrzegać, a ich gęstość kości regularnie oceniana. Lek jest znany pogorszyć osteoporozy zwiększyć częstość złamań. Arimidex również powoduje wzrost poziomu cholesterolu.
 
U zwierząt, co najmniej, lek indukuje nowotworów w bardzo wysokich dawkach. To jest główny powód, dla którego Arimidex nie należy przyjmować dłużej niż przez 5 lat w ludzi.
 
Arimidex nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci i jego bezpieczeństwo nie zostało ustalone w tej grupie wiekowej.

 

Kosztować

Innym ważnym negatyw Arimidex jest jej koszt. 1mg tablet może kosztować od $ 5 - $ 10, a to można dodać, jeśli weźmie się leku przez dłuższy czas. Istnieje ogólne formy Arimidex się w cyberprzestrzeni i tam są również roszczenia w internecie, że płynny preparat jest dostępny. Rynek Arimidex jest lukratywny i istnieje wiele oszustów, którzy zastępują prawdziwy produkt z fałszywymi chemikaliów. Tylko kupić Arimidex od renomowanych dystrybutorów lub spróbuj dostać lekarz napisać ci receptę. Zakup leków medycznych przez internet jest niebezpieczne. Więc w końcu kupujący się strzeże.

 

Alternatywne oznaczenie

Anastrzole, Anastrozol, Arimidex, Astra Zeneca